Kasetony reklamowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów produkujemy i montujemy kasetony reklamowe na terenie Wrocławia i okolic. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór kasetonów świetlnych, które sprostają gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem, po to by przełożyć wyobrażenie naszych klientów na stan faktyczny tworzonych produktów. Zapraszamy do współpracy. Przekonaj się, że jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem w biznesie!

Kasetony Świetlne, Kasetony Reklamowe

Kasetony świetlne wykonujemy z profili aluminiowych. Istnieje możliwość pomalowania ramy kasetonu reklamowego na wybrany kolor z palety RAL. Najczęściej lico (płyta czołowa) wykonywana jest z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 lub 4 mm, oklejonego wydrukiem solwentowym lub grafiką wycinaną ploterowo z folii do podświetleń Oracal® 8500. Kasetony świetlne z licem z pleksiglasu mogą mieć maksymalnie 2050 mm x 3050 mm. W przypadku większych kasetonów stosujemy systemowe profile aluminiowe oraz lico winylowe. Oświetlenie to najwyższej jakości moduły LED. Do produkcji kasetonów reklamowych stosujemy specjalne profile aluminiowe w dwóch szerokościach: 100 mm i 140 mm. Szerokość profili uzależniona jest przede wszystkim od wymiarów kasetonu reklamowego. Produkowane przez nas kasetony reklamowe są spawane.

 • Kaseton reklamowy w systemie elastycznego lica.Kaseton reklamowy w systemie elastycznego lica.

  Kaseton świetlny o wymiarach 350 cm x 350 cm z oświetleniem LED. Frontowa część kasetonu wykonana ze specjalnej tkaniny do podświetleń Backlight, oklejonej grafiką z folii Oracal® 8500. Zastosowano folię czarną, blokującą światło, podświetlone jest tylko logo. Kaseton reklamowy jest zamontowany z stalowej konstrukcji.

 • Wielkoformatowy baner podświetlany.Wielkoformatowy baner podświetlany.

  Kaseton reklamowy o wymiarach 220 cm x 750 cm z oświetleniem LED. Przód kasetonu wykonany z tkaniny do podświetleń Backlight. Grafika wyklejona z folii do podświetleń Oracal® 8500. Montaż kasetonu świetlnego do elewacji budynku i podłączenie do instalacji elektrycznej.

 • Podświetlany baner reklamowy.Podświetlany baner reklamowy.

  Baner świetlny o wymiarach 100 cm x 600 cm, zamontowany do dachu kontenera. Grafika wyklejona została z folii translucentnej Oracal® 8500. Wewnątrz zamontowane oświetlenie LED.

 • Kaseton świetlny wygięty po łuku.Kaseton świetlny z logo 3D.

  Produkcja i montaż kasetonu reklamowego z elementami 3D. Kaseton wykonany z aluminiowych profili kasetonowych (A5310), szerokości 140 mm. Rama kasetonu spawana i lakierowana proszkowo. Oświetlenie LED. Lico (frontowa część kasetonu) wykonane z pleksi Perspex® Opal o grubości 4 mm. Na kasetonie zamontowane logo podświetlane.

 • Kaseton świetlny reklamowy.Kasetony świetlne.

  Produkcja i montaż pięciu kasetonów podświetlanych z licem z pleksi. Kasetony wykonane z aluminiowych profili kasetonowych (A6302), szerokości 100 mm. Ramy kasetonów spawane i lakierowane proszkowo. Oświetlenie LED. Lica (frontowe części kasetonów) wykonane z pleksi Perspex® Opal o grubości 3 mm.

 • Kaseton świetlny z wymienną grafiką.Kaseton świetlny z grafiką drukowaną.

  Produkcja i montaż dziewiętnastu kasetonów podświetlanych z licem z pleksi. Kasetony wykonane z aluminiowych profili kasetonowych (A5310), szerokości 140 mm. Ramy kasetonów spawane. Oświetlenie LED. Lica (frontowe części kasetonów) wykonane z pleksi Perspex® Opal o grubości 3 mm. Grafika wyklejana z zadrukowanej folii do podświetleń.

 • Kaseton reklamowy semaforowy dwustronny.Kasetony reklamowe dwustronne.

  Produkcja i montaż czterech kasetonów dwustronnych. Kasetony wykonane z aluminiowych profili kasetonowych (A5310 ), szerokości 140 mm. Ramy kasetonów spawane i lakierowane proszkowo. Oświetlenie LED. Lica (frontowe części kasetonów) wykonane z pleksi Perspex® Opal o grubości 3 mm., oklejone grafiką wycinaną ploterowo z folii do podświetleń Oracal® 8500.

 • Kaseton reklamowy - oświetlenie LED.Kaseton reklamowy - oświetlenie LED.

  Produkcja i montaż kasetonu reklamowego. Kaseton wykonany z aluminiowych profili kasetonowych (A5310), szerokości 140 mm. Rama kasetonu spawana. Oświetlenie LED. Lico (frontowa część kasetonu) wykonane z pleksi Perspex® Opal o grubości 3 mm., oklejone grafiką wycinaną ploterowo z folii do podświetleń Oracal® 8500.

 • Kaseton świetlny wygięty po łuku.Kaseton świetlny wygięty po łuku.

  Konstrukcja stalowo aluminiowa, malowana proszkowo. Grafika z folii wyklejona na lico z pleksi Opal. Oświetlenie LED.

 • Kaseton świetlny reklamowy dwustronny wolnostojący.Kaseton świetlny dwustronny wolnostojący.

  Kasetonowy profil aluminiowy malowany proszkowo na kolor biały, grafika wycinana ploterowo z folii do podświetleń naklejona na plexi Opal grubości 3 mm. Oświetlenie LED. Kaseton zamontowany na wspornikach aluminiowych, wolno stojący.

 • Kaseton reklamowy semaforowy, dwustronny.Kaseton semaforowy, dwustronny.

  Świecący kaseton reklamowy z dwustronna grafiką, montowany prostopadle do elewacji budynku.

Zobacz więcej naszych realizacji kasetonów reklamowych...

Kasetony reklamowe, budowa.

W naszej ofercie posiadamy dwa standardowe modele kasetonów reklamowych z oświetleniem LED. Istnieje możliwość pełnej personalizacji kasetonów zgodnie z wytycznymi Klienta.

Kaseton reklamowy z profili aluminiowych, jednostronny.

Budowa kasetonu reklamowego:
 1. Rama kasetonu; wykonana z aluminiowych profili kasetonowych szerokości 100 mm lub 140 mm. W przypadku kasetonów wielkoformatowych, systemowy profil kasetonowy do naciągu elastycznego lica.
 2. Lico; frontowa część kasetonu wykonana z pleksi Perspex® Opal (pleksi mleczna do podświetleń) o grubości 3 mm, 4 mm lub 5 mm lub tkanina winylowa do podświetleń.
 3. Tył kasetonu; wykonany z PCW spienionego gr. 3 mm lub aluminiowej płyty warstwowej typu Dibond gr. 2 lub 3 mm.
 4. Otwierany bok; część ramy umożliwiająca otwieranie kasetonu reklamowego.
 5. Wkręty ze stali ocynkowanej.
 6. Wkładka z aluminiowej płyty warstwowej typu Dibond; umożliwiająca montaż modułów LED (stosowana w przypadku podświetlenia krawędziowego).
 7. Modułu LED; moduły soczewkowe do krawędziowego podświetlenia kasetonu.
 8. Zasilacz napięciowy 12 V.

Kasetony reklamowe


Kaseton reklamowy z profili aluminiowych, dwustronny.

Budowa kasetonu reklamowego:
 1. Rama kasetonu; wykonana z aluminiowych profili kasetonowych szerokości 100 mm lub 140 mm.
 2. Lico; frontowa część kasetonu wykonana z pleksi Perspex® Opal (pleksi mleczna do podświetleń) o grubości 3 mm, 4 mm lub 5 mm.
 3. Zasilacz napięciowy 12 V.
 4. Otwierany bok; część ramy umożliwiająca otwieranie kasetonu reklamowego.
 5. Wkręty ze stali ocynkowanej.
 6. Wkładka z aluminiowej płyty warstwowej typu Dibond; umożliwiająca montaż modułów LED (stosowana w przypadku podświetlenia krawędziowego).
 7. Modułu LED; moduły soczewkowe do krawędziowego podświetlenia kasetonu.
 8. Uchwyty montażowe.

kaseton reklamowy dwustronny


Jak wycenić kaseton?

Aby otrzymać wycenę produkcji i montażu kasetonu reklamowego:

 • Prześlij do nas projekt grafiki jak ma się znaleść na kasetonie świetlnym.
 • Jeśli nie posiadasz projektu skontaktuj się z nami, przygotujemy go dla Ciebie.
 • Określ wymiary kasetonu (wysokość i szerokość) oraz kolor na jaki ma być pomalowana rama.
 • Czy wycena ma dotyczyć również montażu?, jeśli tak to prześlij zdjęcie miejsca montażu lub rysunek techniczny elewacji budynku.
Skontaktuj się z naszą agencją reklamową...