Kasetony z Dibondu, Kasetony Reklamowe

Kasetony reklamowe z Dibondu cechuje nowoczesny design, mocne i energooszczędne oświetlenie LED, pełna odporność na warunki atmosferyczne! Dibond występuje w wielu kolorach i fakturach, jest to materiałem kompozytowy. Oznacza to że polietylenowy rdzeń jest dwustronnie powlekany aluminium. Materiał ten bardzo dobrze nadaje się do wykonywania kasetonów reklamowych. Grafikę frezuje się i podkleja pleksi. Do oświetlania kasetonów z dibondu stosujemy moduły LED.


Główne cechy kasetonów reklamowych z Dibondu:

 1. Grafika Frezowana CNC.
  Grafika kasetonu reklamowego jest frezowana z dbałością o detal, używamy odpowiednio profilowanych frezów z węglików spiekanych. Dzięki temu świecą tylko napisy i logo. Tło nie przepuszcza światła.
 2. Oświetlenie LED.
  Właściwie dobrane i równomiernie rozłożone oświetlenie led, gwarantuje odpowiednie podświetlenie kasetonu reklamowego.
 3. Profesjonalnie zagięte boki kasetonu.
  Elegancki wygląd dzięki zastosowaniu dedykowanych narzędzi do obróbki Dibondu. Boki kasetonów są zaginane. Dzięki temu kasetony stanowią jednolitą bryłę. Jest to charakterystyczna i wyjątkowa cecha tych kasetonów.
 4. Certyfikowane materiały wysokiej jakości.
  Elegancki wygląd dzięki zastosowaniu dedykowanych narzędzi do obróbki Dibondu. Krawędzie kasetonu reklamowego są odpowiednio zagięte.
 • Kaseton z dibondu.Kaseton reklamaowy z Dibondu.

  Kaseton reklamowy wykonany z Dibondu w kolorze szarym (RAL 9006). Grafika i napisy wycinane, podklejone pleksi Perspex® Opal o grubości 3 mm. Część elementów graficznych została oklejona folią do podświetleń.

 • Kaseton z dibondu.Kaseton świetlny z Dibondu.

  Kaseton świetlny z Dibondu w kolorze czarnym (RAL 9005). Logo oraz napisy wykonane w formie podświetlanych liter przestrzennych, z oświetleniem LED.

 • Kaseton z dibondu.Szyld firmowy z Dibondu.

  Szyld reklamowy wykonany z Dibondu. Szyld składa się z dwóch elementów, czerwonego i czarnego. Napisy wycinane przy pomocy frezarki CNC, podklejone pleksi Perspex® Opal o grubości 3 mm. Oświetlenie wewnętrzne LED.

 • Kaseton z dibondu.Kaseton podświetlany z Dibondu.

  Kaseton podświetlany z Dibondu. Kaseton ma długość 12 metrów i składa się z trzech modułów oraz elementu montowanego prostopadle do elewacji budynku, tzw. „Semafora”. Grafika kasetonu podświetlanego została wycięta w Dibondzie i podklejona pleksi Perspex® Opal o grubości 3 mm. Wewnątrz zamontowane zostały moduły świetlne LED.

 • Kaseton z dibondu.Baner świetlny z Dibondu.

  Kaseton reklamowy LED, z czerwonego Dibondu (RAL 3020). Dwa moduły szyldu zostały zamontowane w narożniku elewacji budynku. Trwałe i energooszczędne oświetlenie LED zapewnia do 50000 godzin bezawaryjnego świecenia.

 • Kaseton z dibondu.Szyld z Dibondu.

  Szyld reklamowy wykonany z czarnego, matowego Dibondu. Logo wycinane CNC o podklejone pleksi Perspex® Opal. Dodatkowo logo zostało wycięte laserowo z bezbarwnej pleksi gr. 10 mm. Frontowa część liter została oklejona białą folią do podświetleń Oracal® 8500. Zastosowanie bezbarwnego pleksiglasu, pozwala na uzyskanie efektu 3D dla grafiki.

 • Kaseton z dibondu.Kaseton z Dibondu.

  Klasyczny kaseton reklamowy z Dibondu. Grafika wycinana, podklejona pleksiglasem Opal. Oświetlenie wewnętrzne LED.

 • Kaseton z dibondu.Reklama z Dibondu.

  Reklama LED z Dibondu. Ze względu na maksymalne, dostępne wymiary płyt z Dibondu (150 cm x 405 cm), jesteśmy w stanie wykonać kaseton reklamowy o długości 385 cm. W przypadku dłuższych kasetonów świetlnych, łączy się ze sobą moduły. Wówczas długość szyldu jest w zasadzie nie ograniczona.

 • Kaseton z dibondu.Logo z Dibondu.

  Szyld reklamowy z czarnego Dibondu. Logo zostało wykonane w formie liter przestrzennych z oświetleniem wewnętrznym LED.

 • Kaseton z dibondu.Plafon reklamowy z Dibondu.

  Kaseton reklamowy grubości 50 mm, zamontowany w specjalnie przygotowanej wnęce, pomiędzy kamieniami elewacyjnymi.

Zobacz więcej naszych realizacji...

Kasetony reklamowe z Dibondu, budowa.

W naszej ofercie posiadamy dwa standardowe modele kasetonów reklamowych z oświetleniem LED. Istnieje możliwość pełnej personalizacji kasetonów zgodnie z wytycznymi Klienta.

Kaseton reklamowy z Dibondu, jednostronny.

Budowa kasetonu reklamowego z Dibondu:
 1. Obudowa; klosz kasetonu wykonany z aluminiowej płyty warstwowej gr. 3 mm, elementy frezowane CNC i zaginane.
 2. Tył kasetonu reklamowego; wykonany z PCW spienionego grubości 8 mm lub 10 mm. Element klejony i wzmacniany. Stanowi sztywną, samonośną konstrukcję.
 3. Grafika frezowana, podklejona pleksi barwioną w masie lub pleksi pleksi Perspex® Opal (pleksi mleczna do podświetleń) oklejoną folią do podświetleń Oracal® 8500.
 4. Oświetlenie LED hermetyczne.
 5. Zasilacz napięciowy 12 V.
 6. Wkręty ze stali ocynkowanej.


Kaseton reklamowy z Dibondu, dwustronny.

Budowa kasetonu reklamowego z Dibondu:
 1. Obudowa; klosz kasetonu wykonany z aluminiowej płyty warstwowej gr. 3 mm, elementy frezowane CNC i zaginane.
 2. Grafika frezowana CNC.
 3. Grafika podklejona pleksi Perspex® barwioną w masie lub pleksi pleksi Perspex® Opal (pleksi mleczna do podświetleń) oklejoną folią do podświetleń Oracal® 8500.
 4. Konstrukcja spawana z profili aluminiowych.
 5. Uchwyty montażowe, umozliwiające montaż kasetonu reklamowego do elewacji budynku.
 6. Oświetlenie LED hermetyczne.
 7. Zasilacz napięciowy 12 V.
 8. Wkręty ze stali ocynkowanej.


Jak wycenić kaseton reklamowy?

Aby otrzymać wycenę produkcji i montażu kasetonu reklamowego z Dibondu:

 • Prześlij do nas projekt grafiki jaka ma się znaleść na kasetonie, w formacie wektorowym (pliki ai, cdr,eps, pdf). Dla wstepnej kalkulacji wystarczy plik poglądowy jpeg.
 • Jeśli nie posiadasz projektu skontaktuj się z nami, przygotujemy go dla Ciebie.
 • Określ wymiary kasetonu (wysokość, szerokość i grubość) oraz kolor kasetonu.
 • Czy wycena ma dotyczyć również montażu?, jeśli tak to prześlij zdjęcie miejsca montażu lub rysunek techniczny elewacji budynku.
Skontaktuj się z nami...