Tablice reklamowe najwyższej jakości.

Nasze studio zajmuje się również projektowaniem oraz produkcją i montażem tablic reklamowych oraz pylonów. Nasze tablice reklamowe tworzymy z różnorodnych materiałów w zależności od potrzeb naszych klientów oraz umiejscowienia tablic. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne i korzystne ceny oraz najwyższą jakość naszych produktów. Skontaktuj się z nami, a my udowodnimy Ci, że dobrze zrealizowana reklama przyniesie Ci zyski. Nasze usługi realizujemy głównie na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Tablice reklamowe oraz pylony i witacze spełniają funkcję wizerunkową i informacyjną. Tablice reklamowe, witacze oraz pylony wykonujemy wg. specyfikacji określonych z klientem. Jesteśmy w stanie wykonać tablice reklamowe w każdym rozmiarze.

 • Witacz reklamowy.Witacz reklamowy.

  Produkcja i montaż 3 paneli prezentacyjnych o łącznej powierzchni 100 m2 , wykonanych z aluminiowych płyt warstwowych. Wykonanie i montaż uchwytów wraz naświetlaczami LED.

 • Pylon reklamowy.Pylon reklamowy.

  Produkcja i montaż pylonu reklamowego. Konstrukcja pylonu wykonana została z profili stalowych, natomiast okładziny zewnętrzne z Dibondu. Grafika wyklejona z folii polimerowej Oracal® 551.

 • Tablica informacyjna.Tablica informacyjna.

  Tablica informacyjna dwustronna. Grafika oraz napisy wyklejane z folii Oracal® 641, wycinanej ploterowo.

 • Tablica kierunkowa.Tablica kierunkowa.

  Tablica reklamowa na podkładzie z blachy ocynkowanej. Grafika wyklejana z folii Oracal® 641.

 • Tablica reklamowa.Tablica reklamowa.

  Tablica reklamowa wykonana na podkładzie z PCW spienionego grubości 5 mm. Grafika w postaci pełno kolorowego wydruku na folii samoprzylepnej. Montaż tablicy reklamowej poprzez podwieszenie na linkach stalowych.

 • Tablica firmowa.Tablica firmowa.

  Tablica informacyjna na podkładzie z aluminiowej płyty warstwowej Dibond, lakierowanej fabrycznie na kolor czarny. Grafika tablicy wyklejana z folii polimerowej Oracal® 551. Konstrukcja spawana z profili stalowych, malowanych proszkowo na kolor czarny.

 • Tablica informacyjna.Tablica informacyjna.

  Tablica informacyjna, kierunkowa. Podkład z Dibondu, grafika wycinana ploterowo. Konstrukcja stalowa.


Jak wycenić tablicę reklamową lub pylon reklamowy?

Aby otrzymać wycenę produkcji i montażu tablicy reklamowej lub pylonu:

 • Prześlij do nas projekt grafiki, napisu lub logo jaka ma się znaleść na tablicy reklamowej lub pylonie.
 • Jeśli nie posiadasz projektu skontaktuj się z nami, przygotujemy go dla Ciebie.
 • Określ wymiary tablicy (wysokość, szerokość i grubość). W przypadku pylonu prześlij informacje odnośnie wysokości, szerokości i kształtu.
 • Czy wycena ma dotyczyć również montażu?, jeśli tak to prześlij zdjęcie miejsca montażu. Uwaga, w przypadku tablic reklamowych i pylonów, w większości przypadków konieczne jest uzyskanie niezbędnych pozwoleń organów administracyjnych na montaż.
Skontaktuj się z nami...