Litery Podświetlane, Litery Led, Litery Świetlne, Litery Neonowe

Litery i logotypy świetlne są znakomitą formą reklamy. Są dobrze widoczne zarówno w dzień jaki i w nocy. Bardzo dużo firm korzysta z możliwości budowania wizerunku jaki daje ta forma reklamy zewnętrznej. Do produkcji liter i logotypów podświetlanych wykorzystujemy materiały takie jak: aluminium, Dibond, pleksi, poliwęglan, PCW spienione. Sposób wykonani liter podświetlanych jest dobierany indywidualnie w zależności od kształtu, wielkości i miejsca montażu. Z reguły fronty liter podświetlanych wykonujemy z pleksi lub poliwęglanu, natomiast boki z blachy aluminiowej lakierowanej proszkowo wg palety RAL lub Dibondu. Jako źródło światła stosujemy moduły LED. Jesteśmy w stanie wykonać litery świetlne o dowolnym kształcie i rozmiarze.

Wykonujemy konstrukcje stalowe pod litery i logotypy świetlne, wraz z projektami konstrukcyjnymi oraz pozwoleniami właściwych organów administracyjnych na montaż. Realizujemy zlecenia produkcji i montażu liter i logotypów świetlnych na terenie całego kraju.

Główne cechy liter i logotypów podświetlanych:

 1. Wielkość oraz kształt liter i elementów logo.
  Każdy rodzaj czcionki i dowolny kształt elementów. Najmniejsze litery świetlne, już od 50 mm wysokości.
 2. Oświetlenie LED.
  Właściwie dobrane i równomiernie rozłożone oświetlenie led, gwarantuje odpowiednie podświetlenie liter świetlnych.
 3. Materiały wysokiej jakości.
  Używane przez nas materiały, do produkcji liter i logotypów świetlnych posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, pozwalające na ich stosowanie na terenie UE.

Wykonujemy każdy rodzaj liter i logotypów świetlnych, według specyfikacji określonej przez klienta.

 • Litery reklamowe z podświetlaniem LED.Litery reklamowe z podświetlaniem LED.

  Litery podświetlane zostały wykonane z blachy aluminiowej grubości 2 mm. Boki liter świetlnych przyspawane do tyłów, malowane proszkowo na kolor biały. Oświetlenie LED hermetyczne. Frontowa część liter z poliwęglanu litego OPAL grubości 4 mm, oklejonego folią do podświetleń Oracal® 8500. Litery świetlne oraz konstrukcja stalowa montowane do dachu budynku.

 • Logotyp świetlny z aluminium. Litery z pleksiglasu OPAL.Logotyp świetlny z aluminium. Litery z pleksiglasu OPAL.

  Logotyp świetlny wykonany z aluminium, elementy spawane i lakierowane proszkowo. Frontowa część logotypu podświetlanego wykonana z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 5 mm. Grafika wyklejona wydrukiem na folii do podświetleń, zabezpieczona laminatem UV. Litery przestrzenne wykonane z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 3 mm. Oświetlenie LED. Montaż logo podświetlanego do konstrukcji stalowej.

 • Litery podświetlane, montowane na konstrukcji stalowej.Litery podświetlane, montowane na konstrukcji stalowej.

  Litery reklamowe wykonane z blachy aluminiowej, spawane i lakierowane proszkowo. Przody liter podświetlanych wykonane z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 4 mm, oklejonego folią do podświetleń. Logotyp świetlny wraz z konstrukcją montowany na dachu budynku.

 • Logo firmowe podświetlane, boki liter z Dibondu.Logo firmowe podświetlane, boki liter z Dibondu.

  Litery reklamowe wykonane z Dibondu. Fronty liter podświetlanych wykonane z pleksiglasu Perspex® Opal o grubości 4 mm. Logotyp świetlny wraz z konstrukcją montowany do elewacji budynku na stalowej konstrukcji.

 • Logo podświetlane z pleksi Black and White.Logo podświetlane z pleksi Black and White.

  Przody liter świetlnych wykonane zostały ze specjalnej pleksi Perspex® 9T25 Black and White. Jest to specjalna pleksi, która jest czarna w dzień (w świetle odbitym), a biała w nocy (po podświetleniu).

 • Logo z oświetleniem LED.Logo z oświetleniem LED.

  Litery z podświetleniem Ledowym wykonane z pleksi czerwonej, barwionej w masie, gr. 3 mm. Boki liter z blachy aluminiowej lakierowane na kolor czerwony. Logotyp z podświetleniem LED, został zamontowany do elewacji budynku na konstrukcji aluminiowej.

 • Litery podświetlane z pleksi Black and White.Litery podświetlane z pleksi, montowane na szyldzie reklamowym z pleksi.

  Litery świetlne montowane na podkładzie z bezbarwnej pleksi grubości 10 mm, podświetlonej krawędziowo. Przody liter podświetlanych wykonane ze pleksi Perspex® 9T25 Black and White, która jest czarna w świetle odbitym (w dzień) i biała po podświetleniu (w nocy). Szyld reklamowy zamontowany do elewacji na ozdobnych dystansach ze stali nierdzewnej.


Jak wycenić logo lub litery świetlne?

Aby otrzymać wycenę produkcji i montażu logotypu lub liter podświetlanych:

 • Prześlij do nas projekt logo lub napisu.
 • Jeśli nie posiadasz projektu skontaktuj się z nami, przygotujemy go dla Ciebie.
 • Określ wymiary liter (wysokość i szerokość) oraz kolor.
 • Czy wycena ma dotyczyć również montażu?, jeśli tak to prześlij zdjęcie miejsca montażu lub rysunek techniczny elewacji budynku.
 • Pamiętaj, że często montaż logo lub liter świetlnych wymaga pozwoleń właściwych organów administracyjnych.
Skontaktuj się z nami...